Aktualizacja 01.12.2019

Przygodę z muzyką zaczynałem w połowie lat 90″tych od samego początku interesowałem się muzyką taneczną począwszy od Dance poprzez wszystkie odmiany House Techno kończąc na Trance. Swoja zabawę z dj’ką zacząłem na kursie DJ Service Poland organizowany przez Katowickie Radio Planeta, szkoliły mnie takie gwiazdy jak DJ Filip, DJ Ricardo oraz sam dyrektor programowy Radio Planeta – Jacek Pluta, po tymże kursie nastąpiła kolejna przygoda DJ Pioneer School a na sam koniec nauki kurs organizowany pod patronatem DJ Promotion Polska.

Można było mnie usłyszeć głównie na falach eteru w radiach internetowych ( www.interparty.pl, www.radioparty.pl, www.radiomb.pl oraz www.radioftb.net gdzie byłem administratorem kanału Trance) oraz w każdy piątek w klubie Kanty Jaworzno (mała sala house i/lub ogródek) i w każdą sobotę w Centrum Rozrywki – CECH w Jaworznie.

Grywał w takich klubach jak:

Kanty – Jaworzno (PL),
CR – CECH – Jaworzno (PL),
Galaktyka – Sosnowiec (PL),
Pub Stereo – Chrzanów (PL),
Pub Mezzo – Sandvika (Norwegia),

Obecnie (od stycznia 2022) prowadzę stałe audycje (wtorek DiscoteqeStyle – DS i czwartek Something for your mind – SFYM ) w radiu www.club.discoparty.pl